„Ale nie do nas należy panowanie nad wszystkimi falami przepływającymi przez ten świat; my mamy za zadanie zrobić, co w naszej mocy, dla tej epoki, w której żyjemy, wytrzebić chwasty ze znanego nam pola, aby przekazać następcom rolę czystą, gotową do uprawy. Jaka im będzie sprzyjała pogoda to już nie nasza rzecz i na to nie możemy mieć wpływu.”
Gandalf, Powrót Króla

We Władcy Pierścieni: Grze karcianej gracze prowadzą drużynę śmiałków, odbywających niebezpieczną wyprawę po świecie Śródziemia. Od jasnych pól Shire’u po niebezpieczne ścieżki Mrocznej Puszczy, i po potężne królestwa Gondoru i Rohanu, znani z książek bohaterowie przyłączają się do zmagań z Mrocznym Władcą, Sauronem.

Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną dla 1-2 graczy, działających wspólnie, aby pokonać scenariusz, rozgrywający się samoistnie zgodnie z zasadami gry. Jeśli gracze posiadają drugą kopię tego zestawu podstawowego, w grze może uczestniczyć do 4 graczy. Władca Pierścieni jest Żywą Grą Karcianą® - w nowych dodatkach będą regularnie wprowadzane nowe karty i wyprawy, pozwalające graczom samodzielnie zmieniać zawartość tego zestawu lub tworzyć całkowicie oryginalne talie.

Przeżyj przygody w Śródziemiu!

Władca Pierścieni LCG - Czarny Wąż (MEC59) Władca Pierścieni LCG - Czarny Wąż (MEC59)
Producent: Galakta
Cena: 68,95 zł
zobacz więcej
Władca Pierścieni LCG - Czatownik (MEC11) Władca Pierścieni LCG - Czatownik (MEC11)
Producent: Galakta
Cena: 37,95 zł
zobacz więcej
Władca Pierścieni LCG - Dolina Morgul (MEC23) Władca Pierścieni LCG - Dolina Morgul (MEC23)
Producent: Galakta
Cena: 40,95 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl